سرخط خبرها
خانه / مطالب جديد ! / بارنده گي در جاغوري

بارنده گي در جاغوري

Jaghuri

بارنده گي در جاغوري

این روزها کابل هستم درگیر بعضی مسایل که خیلی مرا مصروف ساخته است ! بقسمی که وقت چندان نمی شود که حداقل گزارش روزمره جاغوری را خدمت تان ارائه کنم . گرچند این روز ها جاغوری بجز خبر بارندگی دیگر کدام خبر قابل توجه نیست ، اما از چند روز به این طرف جاغوری شاهد بارندگی های خوبی از نوع تر برف و باران می باشد .همچنان امروز جمعه مورخه ۱۳ دلو ۹۱ جاغوری شاهد بارندگی های خوب از نوع تر برف و باران بود .

حالا که ساعت ۹:۰۰ شب است تر برف و باران نرمک نرمک ادامه دارد. البته به خاطر گرمی هوا و باریدن باران همه برف آب شده است .

زمستان امسال از هر نگاه جالب و قابل توجه است ، آنچه جالب می نماید باریدن باران آنهم در این فصل سال است که ظاهرا کسی در گذشته چنین باران را شاهد نبودند وبه خواطر نمی آورند .

با انکه امسال در چله کلان شاهد باریدن چشم گیر برف و باران نبودیم ، باز هم الحمدالله در این چند روز اخیر جاغوری شاهد بارندگی خوبی بوده است .

اگر چند پیرمردان می گویند که تا حالا ” شک آو بور نشده” است ولی باز هم نمی تواند خوشحالی دهاقین را از سیمای انها پنهان کرد . پرمردان منطقه می گویند : (خدا خیر پیدا کنه امسال نه قمر بود نه توغل ) آنها امیدوار هستند که در چله خورد بارندگی صورت بگیرد تا در سال آینده دامنگیر مشکل مثلی خشک سالی نشوند پیر مردان می گویند : اگر بارندگی ها به همین منوال ادامه پیدا کنند انتظار می رود که سال آینده سال خوبی با آب های فراوان داشته باشیم .

طبق اخرین گزارش :
بارش ها که دیروز از ساعت ۱۰ صبح شروع به باریدن کرد تا پاس از شب ادامه داشت صبح روز شنبه تا ساعت ۱۰ نیز ادامه یافت . نتیجه این بارندگی به دلیل تر برف بودن آن بیش از ده سانتی متر نشده است . هم اکنون که ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۱۳ /۱۱ / ۹۱ است هوا نیم افتاابی وگرم است از سرمای سرد زمستان جاغوری خبری نیست .

درباره ی admin

همچنین ببینید

us-au

کاخ سفید، میزبان نخست وزیر استرالیا در این ماه خواهد بود

مالکولم ترنبال، نخست وزیر استرالیا در ماه جاری از کاخ سفید بازدید خواهد کرد. در …

یک دیدگاه

  1. سلام تشكر از اطلاع رساني شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *