سرخط خبرها
خانه / جاغوري / اولین گزارش صوتی ام،‌ روز معلم لیسه سطانی مرکز

اولین گزارش صوتی ام،‌ روز معلم لیسه سطانی مرکز

سلام !

توجه فرماید به گزارش  معارف ما، در این هفته گزارش های معارف رادیو پیام جوان، گزارش های ویژه  معلم و تجلیل از روز معلم خواهد بود .

سیزدهم میزان از روز جهانی معلم در اکثر نقاط کشور به ویژه در مکاتب  ولسوالی جاغوری تجلیل به عمل آمد  برنامه های جهت تجلیل از این روز خجسته، از چند سال به این طرف در جاغوری با راه اندازی مراسم های جشن، اراد سخنرانی ، مقالات، اشعار و سرود ها، اجرا تیاترو پارچه های تمثلی، دسته های گل و تحایف از مقام شامخ معلم تجلیل می گردد .

در همین حال، قبل از ظهر امروز یک شنبه مورخ ۱۴ میزان ۱۳۹۲ خورشیدی از روز جهانی معلم مانند سایر مکاتب ولسوالی جاغوری در لیسه استاد عبدالغفور سلطانی مرکز جشن با شکوه با حضور داشت، مسؤلین و منصوبین دولتی،مدیریت معارف و اعضای نظارت معارف، استاتید مکاتب، بزرگان منطقه و انبوه شاگردان مکاتب و لیسه های جاغوری تجلیل به عمل آمد

در کشور های پیشرفته و دیمکراتیک، اولیا شاگردان و خانواده ها با راه اندازی چشن و مراسم ها روز معلم را تجلیل می کنند اما در افغانستان به ویژه ولسوالی جاغوری این روز از سوی ادارات و شاگردان مکاتب تجلیل می گردد .

جزئیات بیشتر را در گزارش صوتی ما بشنوید .

حبیب الله مومن زاده – رادیو پیام جوان ، لیسه استاد عبدالغفور سلطانی ، مرکز ولسوالی جاغوری .

درباره ی habibullah mominzada

همچنین ببینید

۱۵ copy

«یک دقیقه وقت خود را وقف کنید، یک زندگی را نجات دهید.»

این یکی از شعارِ هایی بود که امروز دختران جاغوری طی یک نمایش دوچرخه یا …

یک دیدگاه

  1. Ba salaam khidmat-e Momenzade aziz wa hame bnindagaan site Payam-eJawan.
    Tashakkur az inke ma ha ra az awzaye jaghoori aziz motale mesazid.

    Dar zemn yag soal mekhaastom boporsom Aqai Momzade aziz, Rasti chara nattaqan-e Radio shoma talash mona ke ba lahje kabuligaka gab deya? fekr namonom ke kodaam shinwanda az Kabul wa ya walayat shamali wa jonobi dashta bashid. shinwende shom amo mardom-e khode az mo asta. namosha ba lahje shirini Jaghoorigi gab deyeed?

    Baz am yag donya tashakkur az khabarai shom!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *