سرخط خبرها
خانه / اخبار / جاغوری : از ورود محصلین اردو تا خروج قاچاق چی های تریاک توسط چرخ بال ها

جاغوری : از ورود محصلین اردو تا خروج قاچاق چی های تریاک توسط چرخ بال ها

جاغوری : از ورود محصلین اردو تا خروج قاجاق چی های تریاک توسط چرخ بال ها

ساعت 10:30 قبل از ظهر امروز چهار شنبه 1 اسد 1393 به وقت محلی سه فروند چرخ بال ابلق فضای جاغوری را دیگر گون ساخت‌ لحظه گذشت چرخ بال ها یکی پشت دیگر مقابل تعمییر ولسوالی جاغوری فرود آمدند هوا و فضای این ولسوالی، از فرود آمدن چرخ بال ها غباری و خاک الود می گردد .

چشم ها به طرف چرخ بال هاست انگار جاغوری شاهد مهمان های زیاد است، اما عزیزان جاغوری محصل در اردو ملی یک پس از دیگری از چرخ بال ها پاین می شوند .

با دیدن محصلین دیگر خیال همگی راحت شد، امروز از چهره های تکراری وعده های ردوغین خبر نیست چرخ بال ها محصلین اردو را برای تعطیلات عید سعید فطر به جاغوری انتقال داده است.

اما آنطرف تر سه فرد مضنون که دست های شان با هم دیگر “الچک”  زده شدند، نیز دیده می شود آنان چند روز قبل توسط امریت امنیت ملی جاغوری همراه با 560 کیلو گرام مواد مخدر(تریاک) از مربوطات ولسوالی جاغوری  بازداشت شده بودند.

لحظه می گذرد بادی گارد های ظفر شریف ولسوال جاغوری کارتن های زردالو و نیم بوجی های قروت را داخل چرخ بال ها انتقال می دهند. اما معلوم نیست برای کی ها این سواغتی فرستاده می شود .

آنطرف سه فرد مضنون همراه با یک افسر امنیت ملی جاغوری از پله های چرخ بال بالا می روند.  گفته می شود مضنوین را به مرکز انتقال میدهند تا آنجا مراقبت جدیدی تر از آنها صورت بگیرد .

در همین حال زمزه های بین مردم بود، عده ی باور مند بودند که آنها به زودی براعت گرفته از سوی جناب رئیس جمهور کرزی آزاد می شوند.

اما، اینکه سرنوشت شان چه خواهند شد گذر زمان معلوم خواهند کرد .

نازدانه مومن زاده – رادیو پیام جوان مقر ولسوالی جاغوری

DSC08655 copy

DSC08661 copy

DSC08678 copy

درباره ی nazdana mominzada

همچنین ببینید

us-au

کاخ سفید، میزبان نخست وزیر استرالیا در این ماه خواهد بود

مالکولم ترنبال، نخست وزیر استرالیا در ماه جاری از کاخ سفید بازدید خواهد کرد. در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *