سرخط خبرها
خانه / اخبار / جزئیات خبر انفجار در جاغوری

جزئیات خبر انفجار در جاغوری

جزئیات خبر انفجار در جاغوری

از چند روز به این طرف به مشکلات انترنتی مواجه شده بودیم  بنا جزئیات خبر انفجار در جاغوری دیر شد امید عذر ما را پذیرا باشید البته همکاران ما تلاش های زیاد کردن تان جزئیات گزارش انفجار را از طریق انترنت موبایل  نشر کنند اما بنا به مشکلات موفق نشدند البته خبر فوری نیز از طریق موبایل منتشر گردید که مشکلات زیاد به وجود آمده بود .!

به هر حال بگذریم !

جزئیات خبر انفجار :

احسان الله علم یار فرمانده پلیس ولسوالی جاغوری  در رابطه به جریان انفجار شب گذشته به رادیو پیام جوان می گوید، موتر مملو از مواد انفجاری که چندی قبل توسط مدیریت امنیت ملی ولسوالی جاغوری کشف و ضبط شده بود شام روز گذشته توسط مسؤولین همین مدیریت در مسیر راه حیدر ( منطقه قول جو) سنگماشه انفجار داده می شود .

مقام های امنیت ملی ولسوالی جاغوری در تاریخ 5 سنبله 1392 یک عراده موتر کرونا مملو از مواد انفجاری را از ساحه نزدیک به بازار اشکه داود ولسوالی جاغوری کشف و ضبط کرده بودند.

این موتر در همان روز ها برای خنثی سازی  پیش روی تعمییر ولسوالی جاغوری انتقال یافته بود.

اما آقای جگرن خادم علی دانش معاون امنیت ملی جاغوری در رابطه به انفجار موتر در ساحه قول جو سنگماشه به رادیو پیام جوان می گوید، ما مدت زیاد را منتظر تیم تخنیکی از بالا بودیم تا برای خنثی سازی به جاغوری می آمدند اما بنا به مشکلات امنیتی تشریف نه آورند و از همان روزهای که موتر در مقابل تعمیر ولسوالی جاغوری انتقال یافته بود پرسونل امنیت ملی  شب و روز از موتر نگهبانی می کرد .

آقای دانش افزود: موتر با 250 کیلو گرام مواد انفجاری و ریموت کنترول مجهز گردیده بود و خطر جدی احساس می شد بنا تصمیم بر این شد که موتر متذکره را انفجار بدهیم که که روز گذشته در ساحه ی قول جو انفجار دادیم .

آقای دانش در رابطه به موتر دومی  که مواد بیشتر دارد می گوید، موتر دومی که مواد بیشتر در آن جابجا گردیده نیز انفجار خواهیم داد اما این کار در کدام ساحه ی  دور دست جاغوری انجام می گردد .

حبیب الله مومن زاده – رادیو پیام جوان

تصاویر موتر که انفجار داده شد .

عکس : ارشف

43433 453 akki

درباره ی habibullah mominzada

همچنین ببینید

us-au

کاخ سفید، میزبان نخست وزیر استرالیا در این ماه خواهد بود

مالکولم ترنبال، نخست وزیر استرالیا در ماه جاری از کاخ سفید بازدید خواهد کرد. در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *