سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / پیترداتن وزیر مهاجرت دولت استرالیا می گوید که هیچ یک از پناهجویان جزیره مانوس را در آن کشور اسکان نمیدهد.

پیترداتن وزیر مهاجرت دولت استرالیا می گوید که هیچ یک از پناهجویان جزیره مانوس را در آن کشور اسکان نمیدهد.

۵۳۷۷۷۰۷_۶۶۴

بدنبال بررسی پرونده های در خواستی پناهجویان جزایر نارو و مانوس، توسط مقامات دولت آمریکا، ‘پیتر داتن’ وزیر مهاجرت دولت استرالیا، گفته است که هیچ یک از پناهجویانی که در خواستی های پناهندگی شان از طرف دولت امریکا رد می شود، در استرالیا اسکان داده نخواهند شد.

وزیر مهاجرت دولت استرالیا هم چنان گفته است که آن عده از پناهجوانی که واجد شرایط پناهجویی نیستند،  بنا به تصمیماتی که تاکنون گرفته شده، در پاپوآ گینه نو باقی خواهند ماند. به گفته وی، اگر افراد به عنوان پناهجو شناخته نشوند، انتظار می رود که به کشورشان بازگشت داده شوند.
وی گفته است که تاکنون به تعداد ۳۶ نفر برای ماندن شان در پاپوآ گینه نو موافقت کرده، اما بقیه به دلایلی امنیتی، حاضر به اقامت در این کشور نیستند.

این در حالی است که مسئولین نهاد حقوق بشر، سیاست های مهاجرتی دولت آسترالیا را عمل غیر انسانی خوانده و از جامعه جهانی خواسته است که بر دولت استرالیا در خصوص سیاست های مهاجرتی فشار آورند. آنان گفته اند که بازداشت گاه های دولت استرالیا، شبه زندان گوانتانامو است که این کار، خلاف قوانین حقوق بشر می باشد.

منبع:

http://www.theaustralian.com.au/national-affairs/dutton-no-asylum-seeker-on-manus-island-nauru-will-come-to-australia/news-story/1f6d01a47f02acd9d4cbbf0a3d521128

http://www.sbs.com.au/news/article/2017/04/08/criticism-australian-asylum-policy-goes-new-york

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

B16A342F-9F97-432C-901F-A305CCAD8AAA

دولت استرالیا بازداشتگاه پناهجویان در جزیره کریسمس را بسته است

پس از ۱۰ سال دولت فدرال استرالیا تعطیلی مرکز بازداشتگاهی ویژه نگهداری از پناهجویان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *