سرخط خبرها
خانه / مطالب جديد ! / تردید ها از اسکان مجدد پناهجویان اردگاه پاپوآگینه نو.

تردید ها از اسکان مجدد پناهجویان اردگاه پاپوآگینه نو.

site_197_Persian_670647

بعضی از نماینده های پارلمان پاپوآ گینه نو، از اسکان مجدد پناهجویان اردوگاه ساحلی آن کشور در امریکا تردید دارند

توافق اسکان مجدد پناهجویان اردوگاه های ساحلی پاپواگینه نو و مانوس در ایالات متحده آمریکا، میان دولت استرالیا و آمریکا، شک و تردید های را، میان اعضای پارلمان پاپواگینه ایجاد کرده است. آنان می گویند که دولت پاپواگینه نو و استرالیا، که قرار است تا پایان ماه اکتبر سال جاری بازداشتگاه های ساحلی را بسته کنند، به دنبال کشور سومی در خصوص اسکان مجدد پناهجویانِ در این اردوگاه باشند. در میان پناهجویان دربند، بیش از ۸۰۰ تن آنان کسانی اند که از حق شهروندی در استرالیا محروم دانسته شده و اگر در امریکا اسکان داده نشوند، با مشکلات روبرو خواهند شد. اما، مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در سفری که هفته گذشته به استرالیا داشت، از تعهد دولت امریکا، در خصوصِ قراردادِ اسکانِ مجددِ پناهجویان، میان استرالیا و امریکا با وجود مخالفت های دونالد ترامپ، خبر داد.

این در حالی است که یک فرمانده پولیس کشور پاپواگینه نو، انتقاد پیتر داتون وزیر مهاجرت استرالیا را در مورد خشونت با پناهجویان، بی مورد گفته و می گوید که این گونه انتقاد ها، منجر به تنش ها میان پاپواگینه نو و استرالیا خواهد شد.

منابع:

http://www.radionz.co.nz/international/pacific-news/329660/manus-mp-has-little-faith-in-us-refugee-deal

http://www.theage.com.au/federal-politics/political-news/peter-duttons-refugee-comments-could-raise-manus-tensions-police-chief-20170428-gvuutj.html 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۰FA6E050-12D0-4953-BA9F-0BE4BAA38706

نیروی مرزی استرالیا ۳۳ قایق قاچاق انسان را در پنج سال گذشته متوقف کرده است.

دولت استرالیا از آغاز حکومت تونی ابوت تا حال، ۳۳ قایق حامل مهاجران غیرقانونی را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *