سرخط خبرها
خانه / جاغوري / حادثه خونین ترافیکی در جاغوری

حادثه خونین ترافیکی در جاغوری

Jaghori_map

مقام های محلی جاغوری از جان باختن یک دختر دانش آموز در اثر انحراف موتر نوع تویوتا فیلدر در منطقه خارکش جاغوری خبر می دهد.

محمد شریف علی زاده امر جنایی ولسوالی جاغوری در صحبت با رادیو پیام جوان می گوید که این حادثه در اثر انحراف یک موتر فیلدر در مسیر راه در منطقه دشت خرکوش (خارکش) جاغوری رخ داده که متاسفانه یک دانش آموز جان باخته است .

شاهدان عینی نیز در گفتگوی به رادیو پیام جوان می گوید، ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه قبل از ظهر دیروز (پنجشنبه ۱۴ ثور ۱۳۹۶) زمانیکه شاگردان مکتب دخترانه فیضیه رخصت شده بودند، یک موتر نوع فیلدر به رنگ سرخ با سرعت زیاد از جاده منحرف شده و شاگردان این مکتب را زیر گرفت.آنان می گویند در این جادثه دلخراش دو تن به شدت مصدوم شدند. در این میان متاسفانه یک دانش آموز- که صنف دوم مکتب بود – در زمان انتقال به شفاخانه از اثر جراحت زیاد در مسیر راه جان باخته است. وضعیت عمومی دانش آموز دیگر رضایت بخش بوده و زیر درمان قرار دارد.

این درحالیست که آمر جنایی جاغوری می گوید، زخمی های این رویداد به این اداره گزارش نشده است. اقای علی زاده اضافه می کند که موتروان دستگیر شده و همراه با موترش تحت نظارت فرماندهی پلیس جاغوری می باشد. این راننده قرار است فردا شنبه برای تحقیقات بیشتر به سارنوالی جاغوری تحویل داده شود. راننده در این حادثه اسیبی ندیده است.

جاده های خراب و تردد صدها موتر با راننده های نوجوان – که از رانندگی فقط راندن موتر را بلدند و از قوانین رانندگی و احتیاط های لازم آن چیزی نمی دانند – در مسیرهای جاغوری گاهگاهی چنین حوادث دلخراشی را خلق می کنند. اما بازهم به لطف همین خرابی جاده ها، آمار زخمی ها و کشته های ترافیکی در مسیرهای داخل ولسوالی جاغوری بسیار پایین است و با توجه به زیاد بودن وسایل نقلیه، به ندرت اتفاقاتی از این دست که منجر به فوت مصدومین شود، اتفاق می افتد. علت اغلب این حوادث بی توجهی رانندگان و صدالبته خرابی و خطرناک بودن جاده ها است.

رادیو پیام جوان – ۱۵ ثور ۱۳۹۶

درباره ی admin

همچنین ببینید

۱۵ copy

«یک دقیقه وقت خود را وقف کنید، یک زندگی را نجات دهید.»

این یکی از شعارِ هایی بود که امروز دختران جاغوری طی یک نمایش دوچرخه یا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *