سرخط خبرها
خانه / معارف و مکتب / اولین دور فراغت عکاسان در جاغوری

اولین دور فراغت عکاسان در جاغوری

۱

برای نخستین بار مرکز آموزشی «تارگیت» فراغت هنرجویان عکاس را در جاغوری جشن گرفت.

مراسم با شکوه که به مناسبت جشن فراغت عکاسان و دانش اموزان زبان انگلیسی از سوی تارگیت سنتر روز ( پنجشنبه۸ سرطان ۹۶) در سالون ورزشی مرکز جاغوری برگزار گردیده بود ۲ نفر عکاس به نام های (محمد آصف بهرامی و فیض الله صالحی) و ۲۰ نفر دختر و پسر دانش آموز زبان انگلیسی سند فراغت این مرکز را بدست آوردند.

 

۳

مراسم امروز که یک روز بعد از مراسم روز جاغوری برگزار شده بود. با استقبال خوب مردم مواجه شده و اقشار مختلف مردم جاغوری در آن محفل حضور بهم رسانیده بودند. در این برنامه بر خلاف مراسم پر زرق و برق «روز جاغوری» حضور زنان و دختران خیلی پررنگ بود. گردانندگی برنامه را دختران به عهده داشتند و در میان برنامه گاه‌گاهی اساتید و دیگر شاگردان از میان اشتراک کنندگان با مجریان همکار بودند. مراسم امروز با دکوراسیون بسیار زیبا و نظم خاص همراه با برنامه های متنوع از ساعت ۱۰ قبل از ظهر الی ۱:۳۰ ادامه داشت. اجرای بخشهای تفریحی، موسیقی، مقالات انگلیسی و فارسی، سخنرانی های کوتاه و با مفهوم، توزیع جوایز و سند های فراغت و تقدیر نامه ها طوری طرح ریزی شده بود که برای شرکت کنندگان خسته کن نبوده و مردم مجذوب اجرای خوب گردانندگان جلسه شده بودند.

۱۷

این برنامه با آنکه از سوی یک مرکز آموزشی و بدون هیاهو و تبلیغات آنچنانی، راه اندازی شده بود؛ نسبت به برنامه دیروزی آن یعنی روز جاغوری از هر نگاه برتری های زیادی داشت. طرح برنامه و نحوی اجرا آن عالی بود سخنرانی ها بسیار با مفهوم و کوتاه بود و بعد از هر سخنرانی برنامه تفریحی اجرا می شد. رادیو پیام جوان  برای دست اندرکاران این مرکز آموزشی آرزوی کامیابی های بیشتر دارد.

رادیو پیام جوان – ۹ سرطان ۹۶

۱۳

درباره ی admin

همچنین ببینید

۱

تجلیل از روز جهانی مادر در جاغوری.

با آنکه در افغانستان از روز مادر در ۲۴جوزا تجلیل و گرامی داشت می گردد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *