سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / دیدار و گفتگوی رئیس کمیساریای عالی سازمان ملل متحد با نخست وزیر تایلند در بانکوک.

دیدار و گفتگوی رئیس کمیساریای عالی سازمان ملل متحد با نخست وزیر تایلند در بانکوک.

image

رییس کمیساریای عالی سازمان ملل متحد  گفته است که با نخست وزیر تایلند در بانکوک دیدارکرده  و درباره تلاش های خود برای بازگشت پناهندگان از میانمار به طور داوطلبانه و شرایط ده ها هزار پناهنده خارجی در تایلند گفتگو کرده است. ریس کمیساریای عالی سازمان ملل هم چنان در یک نشست خبری گفته است که بدنبال روش بهتر برای ارزیابی ادعاهای وضعیت پناهجویان در تایلند است. اکثر این پناهجویان از میانمار اند که در اثر تضاد های مذهبی آواره شده اند. اما نخست وزیر تایلند گفته است که به دنبال راه حل برای بازگشت دائم پناهندگان میانمار می باشد.

Richard-Towlep6u

در همین حال، پناهندگان، محصولات خود را در بازار کار، با همکاری کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در مالیزیا نمایش خواهند داد. مسئولین کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مالیزیا می گویند: “هدف اصلی آنان برای پناهندگان این است که آنها را به خانه های شان بیاورند و یا بتوانند در مالزی قانونی کار کنند”. این اولین بار است که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد  یک رویداد “بازار” را از صنایع دستی پناهجویان سازماندهی کنند که در آن، پناهندگان بتوانند محصولات دست ساز خود را به نمایش بگذارند. ریچارد توول، نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مالزی، گفته است که “آنها مدت ها با پناهندگان در مالزی کار کرده اند، اما این اولین بار است که همه مردم در یک محیط بازار قرار گرفته اند”. “هدف از این کار، جمع آوری جوامع پناهندگان، حامیان پناهندگان و مالزیاییهای معمولی است تا ببینند چگونه میتوانیم بهتر از زندگی پناهندگان در کشور حمایت کنیم. “ما امیدواریم که از طریق این نوع چیزها، پناهندگان حمایت بیشتری مالی و اخلاقی پیدا کنند”.

 

http://www.benarnews.org/english/news/thai/refugees-07072017164421.html#.WWC0CKaZ0lU.facebook

http://www.freemalaysiatoday.com/category/nation/2017/07/08/refugee-artisans-showcase-products-at-unhcr-marketplace/#sthash.Qcwe4yw1.gbpl

درباره ی admin

همچنین ببینید

۰۰۳۱۹F20-2893-4B91-9BAF-ECA34A4FC965

دولت استرالیا پناهجویان سریلانکا را اخراج کرده است

روزنامه گاردین استرالیا گزارش داده است که دولت استرالیا ضمن احترام به قوانین بین المللی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *