سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / جایزه “دیزرائیلی” در لندن برای حفظ برنامه مهاجرت غیرتبعیض آمیز استرالیا به ‘مالکوم ترنبول’ نخست وزیر این کشور تعلق گرفت.

جایزه “دیزرائیلی” در لندن برای حفظ برنامه مهاجرت غیرتبعیض آمیز استرالیا به ‘مالکوم ترنبول’ نخست وزیر این کشور تعلق گرفت.

۰۰۰۸۷۲۹_-_۴۵۰x270

مالکوم ترنبول نخست وزیر استرالیا در لندن همزمان با دریافت این جایزه از سیاست های دولتش برای حفاظت از مرزها دفاع کرد؛ در حالی که معترضان در خارج از محل اهدای جایزه ‘دیزرائیلی ۲۰۱۷’ برای او در لندن تجمع کرده بودند. گروهی از مخالفان سیاست های مهاجرتی استرالیا همزمان با دریافت جایزه ‘مالکوم ترنبال’ نخست وزیر این کشور در لندن، سیاست مهاجرتی استرالیا را ‘غیرانسانی و ناعادلانه’ گفته اند.

نخست وزیر استرالیا گفته است که اروپا امروز با جریان های ناپایدار مهاجران و پناهجویان دست به گریبان است و استرالیا تجربیاتش را ارائه می دهد. وی هم چنان گفته است که سیاست حفاظت از مرزها پایه ای برای مقابله با افراط گرایی اسلامی است. نخست وزیر استرالیا ضمن تاکید بر اهمیت مهاجران در آن کشور، سیاست های مهاجرتی دولت اش را فرصتی برای تمام مردم استرالیا در سراسر جهان دانسته است.

این در حالی است که ده ها تن از پناهجویان در بازداشتگاه جزیره مانوس به سرمی برند، آنھا از شرایط در این جزیرہ شکایت داشته و می گویند که خدمات و غذا در این اردوگاه مناسب نیست.

 منابع:

https://www.theguardian.com/australia-news/2017/jul/07/malcolm-turnbull-to-be-awarded-prize-for-immigration-program?CMP=share_btn_fb

https://www.buzzfeed.com/ginarushton/the-men-still-detained-on-manus-island-say-conditions-are?utm_term=.vqEq8ZXkd&ref=mobile_share#.ptROWbQ5D

درباره ی admin

همچنین ببینید

Refugee advocates hold signs as they protest against the detention of asylum seekers being held at Australian-run offshore detention centers located on Papua New Guinea's Manus Island, and the South-Pacific island of Nauru, in central Sydney, Australia, August 31, 2017. REUTERS/David Gray

دولت استرالیا قصد دارد بیش از ۲۰۰ مهاجر را در بازداشت گاه جدید پاپواگینه نو انتقال دهد.

وزیر مهاجرت استرالیا، در پارلمان آن کشور گفته است که بیش از ۲۰۰ تن از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *