سرخط خبرها
خانه / جاغوري / حادثه ترافیکی جان دو باشنده ناروی را در جاغوری گرفت.

حادثه ترافیکی جان دو باشنده ناروی را در جاغوری گرفت.

mustafa haidari

در آخرین رویداد ترافیکی که دیروز دوشنبه ۲۶ سرطان ۹۶ در منطقه داود زیرک ولسوالی جاغوری رخ داده جان دو باشنده جاغوری مقیم در کشور ناروی را گرفته است . یکی از نزدیکان قربانیان این حادثه که نمی خواهد اسمی از وی گرفته شود؛ طی گفتگویی با رادیو پیام جوان می گوید: یک موتر نوع کرولا با سه سرنشین (داماد، مادر داماد و نو عروس) روز گذشته در منطقه داوود زیرک ولسوالی جاغوری به خاطر سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل موتر از مسیر اصلی منحرف شده و به پلچک برخورد کرده است.

وی می گوید، یکی از قربانیان این حادثه، مصطفی حیدری نام دارد که به تازگی برای عروسی همراه با مادرش از کشور ناروی به افغانستان آمده بود. در حادثه اخیر این جوان همراه با مادرش جان داده و خانم ایشان زخمی شده است.

او افزود: مصطفی باشنده منطقه پای‌جلگه لومان جاغوری است که در سن نوجوانی به کشور ناروی رفته بود و سال گذشته در اولین سفر با یک دختر خانم از همین منطقه نامزد شدند و در سفر دوم ۱۵ روز پیش در کابل مراسم عروسی گرفته بودند. وی گفت، آنها بعد از مراسم عروسی برای گذارندن تعطیلی و چکر به جاغوری آمده بودند. و روز گذشته بخاطر تداوی دندان های مادرش در انگوری رفتند که متاسفانه این حادثه در مسیر راه به وقوع پیوست.

وی می گوید، بی احتیاطی و عدم آشنایی به سرک های وطن عامل اصلی این حادثه تلخ و غم ناک بوده است.

رادیو پیام جوان – ۲۷ سرطان ۹۶

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۱۵ copy

«یک دقیقه وقت خود را وقف کنید، یک زندگی را نجات دهید.»

این یکی از شعارِ هایی بود که امروز دختران جاغوری طی یک نمایش دوچرخه یا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *