خانه / مطالب جديد ! / چرا پولیس شامل تشکیل جاغوری جای دیگر خدمتی باشد؟ 

چرا پولیس شامل تشکیل جاغوری جای دیگر خدمتی باشد؟ 

police  jaghori 2 copy

جاغوری یکی از ولسوالی های أمن کشور بوده که در ان مردم با کمال ارامش به زندگی شان مصروف اند. اما راه های مواصلاتی منتهی به این ولسوالی همواره ناامن بوده و مردم از این ناحیه قربانی زیاد را متحمل شده اند. متاسفانه به بهانه امنیت در جاغوری از چند سال بدینسو قوماندانی أمنیه ولایت غزنی بطور مداوم تصمیم براین گرفته تا بخش قابل توجه نیروهای امنیتی شامل تشکیل این ولسوالی را بجای دیگر خدمتی بفرستد. این کار باعث میشود تا نیروهای امنیتی موظف در ولسوالی جاغوری ضمن قربانی شدن ناحق به انجام وظائف خود به درستی موفق نشوند. همین اکنون تعدادی از نیروهای امنیتی این ولسوالی در ولسوالی های ناامن و مرکز شهر غزنی خدمتی اند. سؤال اینجاست که سربازان و منسوبین شامل تشکیل آن ولسوالی ها در کجاست که باید نیروهای امنیتی جاغوری برای تأمین انجا برود؟ ایا انها جز همان سربازان خیالی اند؟ اگر حضور دارند چرا وظیفه انجام نمی دهند؟
این در حالیست که ولسوالی اندر با جمعیت نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر و ولسوالی جاغوری با جمعیت بیشتر از ۳۵۰ هزار نفر بودجه دولتی یکسان سهمیه بندی می شود. 
آیا کسی هست بگوید، چرا پولیس شامل تشکیل جاغوری جای دیگر خدمتی باشد؟ 
مومن زاده – ۱۸ اسد ۹۶ – جاغوری

گزارش مرتبط:
پوسته امنیتی پولیس جاغوری در شهر غزنی مورد حمله قرار گرفت. 

police  jaghori 1 copy
مقام های محلی جاغوری از حمله بالای پوسته امنیتی پولیس در منطقه موی مبارک شهر غزنی خبر می دهد . 
یک منبع که نمی خواهد نامی از وی گرفته شود به رادیو پیام جوان می گوید، افراد ناشناس موتور سیکلت سوار شام امروز ( دوشنبه ۱۶ اسد ۹۶ ) پوسته امنیتی پولیس را در شهر غزنی با پرتاب نارنجک هدف قرار داد که یک پولیس به اسم نورالله شریفی باشنده خارکش (خرکش) جاغوری به شهادت رسیده و سه تن دیگر سطحی جراحت برداشته است.
او می گوید، این پوسته در منطقه موی مبارک شهر غزنی موقعیت دارد که پولیس هایی از جاغوری به شکل خدمتی مسؤلیت آن را به عهده دارد. 
منبع می گوید، مسؤلیت دو پوسته امنیتی در شهر غزنی به شکل خدمتی به دوش پولیس جاغوری می باشد. 
غزنی در جنوب کشور از جمله ولایات است که طالبان مسلح در چند ولسوال آن حضور فعال دارد.
رادیو پیام جوان – ۱۶ اسد ۹۶

درباره ی admin

همچنین ببینید

The Additional Secretary, Ministry of Home Affairs, Shri T.V.S.N. Prasad and Mr. Stephen Bouwhuis, First Assistant Secretary, International and Auscheck Division, Criminal Justice Group, Attorney-General's Department leading the respective delegations during the First Meeting of India-Australia Joint Steering Committee, in New Delhi on October 06, 2017.

استرالیا و هند، اولین کمیته مشترک برای مبارزه با تروریزم و جرایم سازمان یافته را ایجاد کردند

نخستین کمیته اجرایی مشترک هند و استرالیا، در مورد تفاهم نامه همکاری در مبارزه با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *