سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / استرالیا: قایق های قاچاق انسان را تهدید میداند

استرالیا: قایق های قاچاق انسان را تهدید میداند

۸۲۳۶۱۱۶۰-۷۱۲۷۶۳۶۱

وزیر مهاجرت استرالیا در مصاحبه با روزنامه تلگراف می گوید تمامی تلاش های نیروی مرزی برای رفع تهدید های امنیتی است که هم اکنون در بنادر کوالالامپور، جاکارتا و بندر سئول، که مهمترین مراکز برای افرادی هستند که مستقیما به استرالیا می آیند. نیروی مرزی استرالیا تلاش می کنند تا تهدید ها را شناسایی کنند. وهمه این تلاش ها برای تامین امنیت استرالیا است. نیروی مرزی در حال تلاش برای شناسایی، نه تنها تهدیدات تروریستی، بلکه برای رفع تمامی جرایم سازمان یافته می باشند.  

وزیر مهاجرت استرالیا هم چنان گفته است که طی دو سال گذشته ۳۱ قایق حامل افراد غیر قانونی را از آب های آن کشور برگردانده است. هم اکنون نیروی دریایی اطلاعات همه جانبه از فعالیت های قاچاق انسان در آبها دارد و اجازه نخواهد داد که قاچاق چیان انسان پول و جان مهاجران را به خطر اندازد. وی گفته است که تهدید هنوز وجود دارد و نیروهای مرزی استرالیا در تلاش خنثی نمودن نفوذ آن، از طریق هوا و آب است.

در همین حال، وزیر مهاجرت استرالیا در خصوص ویزای موقت برای کارگران می گوید که سیاست های دولت استرالیا به گونه ای است که برای کارگران استرالیا اولویت قایل است. و هم چنان تاکید کرده است که سیستم تبلیغات برای کارگران استرالیا باید از طریق شرکت ها راه اندازی شود. هم چنان وی گفته است که ویزای ۴۵۷ یا ویزای موقت کار که قبلا برای کارگران خارجی بود، لغو اعلان شده است

این در حالی است که پس از انتقاد گروه های مدافع حقوق بشر از سیاست سختگیرانه مهاجرتى استرالیا، دولت استرالیا اعلام کرد که دلیل این سختگیریها جلوگیرى از اقدامات غیرقانونی مانند تروریست ، جرائم سازمان یافته و قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاقبران انسان, از ورود به آن کشور است.

 

 

Transcript of Minister interview with Deborah Knight, ‘Today Show’ Nine Network:

 

  http://www.minister.border.gov.au/peterdutton/Pages/deb-knight.asp

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۰FA6E050-12D0-4953-BA9F-0BE4BAA38706

نیروی مرزی استرالیا ۳۳ قایق قاچاق انسان را در پنج سال گذشته متوقف کرده است.

دولت استرالیا از آغاز حکومت تونی ابوت تا حال، ۳۳ قایق حامل مهاجران غیرقانونی را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *