سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / استرالیا خط ومشی سیاست های مهاجرتی اش را ادامه میدهد

استرالیا خط ومشی سیاست های مهاجرتی اش را ادامه میدهد

۱۴۹۷۵۱۹-ausss-1504422821-263-640x480

مقامات استرالیایی برای جلوگیری از پناهندگان غیر قانونی از سیاست های مهاجرتی تندرو خود دفاع کرده و گفته اند که افسران نیروی هوای را در میدان های هوایی موظف ساخته است که از ورود  تروریست ها، مجرمان سازمان یافته و قاچاقچیان مواد مخدرجلوگیری کنند. وزیر مهاجرت، گفته است که افسران ارتباطات هوایی نیروی مرزی استرالیا در فرودگاه های اصلی حمل و نقل، فعالیت می کنند تا این تهدیدها را فراتر از مرزهای آن کشور برطرف سازند. وی گفته است اگر کشور های دگر زمینه های ورود جنگویان خارجی را مساعد سازد، افسران استرالیایی این تهدید ها را شناسایی خواهد کرد. طبق گذارشات، از سال ۲۰۱۳ تا حال، ۱۰۴۳ فرد مشکوک را از پرواز به استرالیا متوقف کرده است.

در همین حال، از چندین سال بدین سو، آن عده از مهاجرانی که با قایق وارد استرالیا می شوند، برگشت داده شده، یا بازداشت می شوند. استرالیا در جنوب اقیانوس آرام برای بازداشت طولانی مدت مهاجران غیر قانونی، اردوگاه های را ایجاد کرده است. در اوائل سال جاری، دولت استرالیا اعلام کرد که آزمون زبان انگلیسی را نیز به عنوان بخشی از برنامه ی مهاجرت خود افزایش می دهد.

منابع:

https://tribune.com.pk/story/1497519/australia-defends-hardline-immigration-policy-keeping-undesirables/

http://www.minister.border.gov.au/peterdutton/Pages/deb-knight.aspx

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

Refugee advocates hold signs as they protest against the detention of asylum seekers being held at Australian-run offshore detention centers located on Papua New Guinea's Manus Island, and the South-Pacific island of Nauru, in central Sydney, Australia, August 31, 2017. REUTERS/David Gray

دولت استرالیا قصد دارد بیش از ۲۰۰ مهاجر را در بازداشت گاه جدید پاپواگینه نو انتقال دهد.

وزیر مهاجرت استرالیا، در پارلمان آن کشور گفته است که بیش از ۲۰۰ تن از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *