سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / نیروی مرزی استرالیا گفته است که طی مدتی هیچ فرد غیر قانونی از طریق دریا وارد استرالیا نشده است

نیروی مرزی استرالیا گفته است که طی مدتی هیچ فرد غیر قانونی از طریق دریا وارد استرالیا نشده است

۲۵۳۸

نیروی مرزی استرالیا طی گذارشی گفته اند که در این اواخر به هیچ قایق غیر قانونی اجازه ورود به استرالیا را نداده اند. آنان گفته اند که ۱۲ تن از افراد بازداشت شده که از راه غیر قانونى به استرالیا وارد شده بودند، به طور داوطلبانه به کشورشان بازگردانده شدند. آنها هم چنان گفته اند که هشت تن از افراد غیر قانونی بازداشت شده دگر نیز از استرالیا به کشور شان منتقل شدند.

در همین حال، مسولین اداره مهاجرت استرالیا گفته اند که تا ۳۱ آگست ۲۰۱۷، مجموعا ۷۷۳ نفر در اردوگاه جزیره مانوس و ۳۶۹ نفر در نائورو بسر میبردند. هم اکنون دولت استرالیا برای بسته شدن این اردوگاه ها به پناهجویان، غرامت میدهد؛ اما هنوز مشخص نیست که پرداخت پول برای پناهجویان از چه طریق صورت می گیرد؟ در میان این پناهجویان، اوضاع ۵۱۵ تن آنان مثبت و ۵۱۰ تن دگر شان منفی گفته شده است.

این در حالی است که نخست وزیر پاپواگینه نو، به الجزیره گفته است که او در حال گفتگو با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد برای کمک به مدیریت رفاه پناهندگان پس از بستن اردوگاه های ساحلی است.

منابع:

http://newsroom.border.gov.au/releases/operation-sovereign-borders-monthly-update-august-3

http://www.aljazeera.com/video/news/2017/09/happen-refugees-australia-closes-manus-camp-170908090836492.html

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

Refugee advocates hold signs as they protest against the detention of asylum seekers being held at Australian-run offshore detention centers located on Papua New Guinea's Manus Island, and the South-Pacific island of Nauru, in central Sydney, Australia, August 31, 2017. REUTERS/David Gray

دولت استرالیا قصد دارد بیش از ۲۰۰ مهاجر را در بازداشت گاه جدید پاپواگینه نو انتقال دهد.

وزیر مهاجرت استرالیا، در پارلمان آن کشور گفته است که بیش از ۲۰۰ تن از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *