خانه / مهاجرت / دولت استرالیا قصد دارد بیش از ۲۰۰ مهاجر را در بازداشت گاه جدید پاپواگینه نو انتقال دهد.

دولت استرالیا قصد دارد بیش از ۲۰۰ مهاجر را در بازداشت گاه جدید پاپواگینه نو انتقال دهد.

Refugee advocates hold signs as they protest against the detention of asylum seekers being held at Australian-run offshore detention centers located on Papua New Guinea's Manus Island, and the South-Pacific island of Nauru, in central Sydney, Australia, August 31, 2017. REUTERS/David Gray

وزیر مهاجرت استرالیا، در پارلمان آن کشور گفته است که بیش از ۲۰۰ تن از افرادی که درخواست پناهندگی شان از طرف دولت استرالیا رد شده، یا ایالات متحده آنها را برای اسکان مجدد، مورد پذیرش قرار نداده است، پس از ۳۱ اکتبر به یک اردوگاه جدید در پاپواگینه نو، منتقل خواهند شد. مقامات پاپواگینه نو، تا پایان اکتبر سال جاری تصمیم دارد که اردوگاه پناهجویان بازداشت شده را بسته کند؛ در این میان دولت استرالیا تلاش دارد که سرنوشت بازداشت شدگان را مشخص سازد.

این در حالی است که قرارداد امنیتی این اردوگاه میان استرالیا و شرکت اسپانیایی رو به اختتام است و دولت استرالیا به دلیل تهدیدات امنیتی و خشونت های مردم محل، این اردوگاه را می بندد؛ اما وزیر مهاجرت استرالیا گفته است که اردوگاه جدید را برای بازداشت ۲۰۰ تن دگر در پاپواگینه نو، ایجاد خواهد کرد.  حدود ۸۰۰ تن مهاجر که در پاپواگینه نو نگهداری می شدند، بعضی از آنان چهارسال در این اردوگاه بسر برده اند. وزیر مهاجرت استرالیا گفته است که حدود ۲۰۰ تن از آنان که برای نگهداری در اردوگاه جدید منتقل می شوند، ادعای قانونی برای پناهندگی ندارند. وی می گوید که کشور مبداء آنها نیز مخالف برگشت اجباری حدود ۱۰۰ تن از این مهاجران است؛ و آنها باید در اردوگاه جدید نگهداری شوند.

منابع:

http://jakartaglobe.id/international/australia-move-200-asylum-seekers-new-png-detention-center/

https://www.voanews.com/a/australia-to-house-asylum-seekers-at-offshore-migrant-camp/4030277.html

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

A4C0CFA5-EE00-4658-890B-DD453718594B

حدود ۱۰۰۰ مهاجر غیرقانونی از تایلند اخراج شدند

سن نام یانگ، یکی از مسولین رسمی کمیته رسیدگی و هماهنگی کاگران در مرز پویپت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *