سرخط خبرها
خانه / مطالب جديد ! / استرالیا و هند، اولین کمیته مشترک برای مبارزه با تروریزم و جرایم سازمان یافته را ایجاد کردند

استرالیا و هند، اولین کمیته مشترک برای مبارزه با تروریزم و جرایم سازمان یافته را ایجاد کردند

The Additional Secretary, Ministry of Home Affairs, Shri T.V.S.N. Prasad and Mr. Stephen Bouwhuis, First Assistant Secretary, International and Auscheck Division, Criminal Justice Group, Attorney-General's Department leading the respective delegations during the First Meeting of India-Australia Joint Steering Committee, in New Delhi on October 06, 2017.

نخستین کمیته اجرایی مشترک هند و استرالیا، در مورد تفاهم نامه همکاری در مبارزه با تروریسم بین المللی و جرایم سازمان یافته بین المللی، ایجاد شده است. در جلسه کمیته مشترک، دو طرف در کنار همکاری در مبارزه با تروریسم و ​​بررسی افراط گرایی و رادیکالیزم، در خصوص جرایم ومسائل مربوط به قاچاق انسان و قاچاق مواد مخدر، بحث و گفتگو کرده و بر اشتراک اطلاعات، در این موارد تاکید کردند. تفاهم نامه همکاری در مبارزه با تروریسم بین المللی و جرایم سازمان یافته بین المللی، میان هند و استرالیا، طی دیدار مالکوم ترنبول نخست وزیر استرالیا، از مقامات هند در دهلی نو، به امضا رسید. دو طرف توافق کردند که بر اساس دستور کمیته مشترک، برای مبارزه با جرایم، همکاری کنند.

این در حالی است که احسان بنگاه، رئیس پولیس ساحوی مالیزیا گفته است که در اثر عملیات مشترک پولیس، اداره مهاجرت و گمرک مالیزیا، ۹۳ مهاجر مشکوک به فعالیت های غیر قانونی را دستگیر کرده است. وی گفته است که این عملیات در مکان های مختلف انجام شده است و هدف از آن، جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی و مشکلات اجتماعی بوده است. ریس پولیس مالیزیا گفته است که جرم و فعالیت های غیر قانونی نسبت به سال های گذشته، ۶۰٫۸ درصد در آن کشور افزایش یافته است. او هم چنان گفته است که مهاجران غیر قانونی، تحت قوانین مهاجرت ۱۹۵۰-۱۹۶۳ مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

منابع:

http://www.newsbharati.com/Encyc/2017/10/7/India-Aus-Joint-Steering-Committee-.html

http://economictimes.indiatimes.com/news/defence/india-australia-discuss-ways-to-enhance-counter-terror-cooperation/articleshow/60972703.cms

http://pib.gov.in/newsite/photoright.aspx?phid=114748

https://www.nst.com.my/news/nation/2017/10/288951/93-illegal-immigrants-picked-two-day-johor-operation

درباره ی admin

همچنین ببینید

us-au

کاخ سفید، میزبان نخست وزیر استرالیا در این ماه خواهد بود

مالکولم ترنبال، نخست وزیر استرالیا در ماه جاری از کاخ سفید بازدید خواهد کرد. در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *