سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / نخست وزیر استرالیا خواهان اخراج مجرمان جنایی خارجی از آن کشور هستند

نخست وزیر استرالیا خواهان اخراج مجرمان جنایی خارجی از آن کشور هستند

Federal Minister for Immigration and Border Protection Peter Dutton speaks during a press conference at the Commonwealth Parliamentary Offices, Brisbane, November 24, 2017. Mr Dutton has confirmed that the the last of the hundreds of men who had refused to the Manus Island detention centre are now in alternative accommodation. (AAP Image/David Clark) NO ARCHIVING

پیتر داتون وزیر مهاجرت همراه با وزیر امور داخله استرالیا می گویند که مجرمان جنایی خارجی را باید از آن کشور اخراج کنند. آنان گفته اند که مجرمان جنایی نباید به جمع شهروندان استرالیا بپیوندند و پیشنهاد کرده اند که برنامه لغو ویزای کسانی که به جرم قضایی جدی محکوم شده اند، آغاز شود. وزیر امور داخله استرالیا در رسانه ها گفته است که ۹۰ درصد از افرادی که به کشور ما می آیند کار درستی را دنبال می کنند وپاداش می گیرند؛ وی گفته است که مردم استرالیا نباید برای کارهای اشتباه پاداش دهد. او گفته است که مردم استرالیا باید با قانون همکاری کنند. لایحه سرکوب افراد مجرم از طریق لغو ویزا که اخیرا توسط  دولت به مجلس سنای استرالیا پیشنهاد شده است،  افراد مجرم در سن ۱۶ سال را نیز شامل می شود.

این در حالی است که مالیزیا و بنگلادش صندوق اتحادیه حمایت از انتقال کارگران غیرقانونی را که توسط دو تن بنگلادشی بنیان گذاری شده بود، لغو و آنان را بازداشت کرده اند. داتاک سری مستار مدیر اجرایی این عملیات طی یک کنفرانس خبری در سالن میدان هوایی کوالالامپور گفته است که ۲۵۸ پاسپورت بنلادیشی و دو پاسپورت اندونیزیایی از نزد بازداشت شدگان کشف شده است که برای تصویب مجوز های کار مورد استفاده قرار می گرفته است.

منابع:

https://www.sbs.com.au/news/expect-to-be-booted-out-peter-dutton-talks-tough-on-foreign-born-criminals

https://www1.nst.com.my/news/crime-courts/2018/01/321983/immigration-department-foils-syndicate-which-brings-illegal

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۹۲A19780-850F-44C5-B127-7F333C0E889A

مقامات مهاجرت تایلند گفته اند که بیش از ۵۰۰ مهاجر غیرقانونی را در آن کشور بازداشت کرده اند

وزارت مهاجرت تایلند به روزنامه خاساد گفته است که صدها تن از خارجیها در تایلند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *