سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / مالکولم ترنبول نخست وزیر استرالیا سیاست های مهاجرتی آن کشور را ستایش کرده است.

مالکولم ترنبول نخست وزیر استرالیا سیاست های مهاجرتی آن کشور را ستایش کرده است.

New Australian Prime Minister Malcolm Turnbull answers a question after announcing his new cabinet at a press conference in Canberra on September 20, 2015. Turnbull announced the cabinet reshuffle, promoting more women to key positions just days after he ousted Tony Abbott in a party coup. AFP PHOTO / Peter PARKS (Photo credit should read PETER PARKS/AFP/Getty Images)

نخست وزیر استرالیا از موفقیت های دولت فدرال استرالیا را در خصوص مقابله با ورود افراد غیرقانونی و قاچاقچیان انسان در آن کشور، قدردانی کرده و گفته است که در سال‌های گذشته، صدها تن از کسانی که خواستار دریافت پناهندگی در استرالیا بودند، به خصوص آنهای که از اندونزیا با قایق های قاچاق عازم سواحل استرالیا می‌شدند و درخواست پناهندگی می دادند، جلوگیری کرده است. وی گفته است که دولت استرلیا به منظور مقابله با این وضعیت، سیاست سختگیرانه را به اجرا گذاشته است؛ و آن عده از پناهجویانی که از طریق دریا با قایق های قاچاق خود را به سواحل این کشور برسانند، برگردانده می‌ شوند. وی ضمن قدردانی از اسکات موریسن وزیر مهاجرت پیشین استرالیا گفته است که صدها تن از مهاجران غیرقانونی که در تلاش ورود به آن کشور بودند، از حدود چهارسال قبل به جزیره نائورو و مانوس فرستاده شدند و اجازه ورود به آن کشور را نیافتند. نخست وزیر استرالیا گفته است که حدود ۱۲۰۰ تن از مهاجران غیر قانونی در آبها، جان باختند و تمامی تلاش ها برای نجات جان مهاجران است.  

در همین حال، بعضی از رسانه ها گذارش داده اند که در سال ۲۰۱۸ تغییرات زیادی در ویزاهای استرالیا اعمال خواهد شد. برخی از این تغییرات به تصویب مجلس رسیده اما بعضی دگر آن هنوز منتظر تصویب مجلس نمایندگان است. این تغییرات می توانند بر روی زندگی بسیاری از افرادی که می خواهند برای ویزاهای کاری، ویزه همسر و والدین درخواست بدهند، تاثیر گذار باشند.

منبع:

https://www.sbs.com.au/yourlanguage/persian/en/audiotrack/changes-australian-visas-what-expect-2018?language=en

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *