سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / مالکولم ترنبال نخست وزیر استرالیا از تاخیر صدور ویزا برای داو طلبان، در زمان اسکات موریسون وزیر اسبق مهاجرت استرالیا پشتبانی کرده است.

مالکولم ترنبال نخست وزیر استرالیا از تاخیر صدور ویزا برای داو طلبان، در زمان اسکات موریسون وزیر اسبق مهاجرت استرالیا پشتبانی کرده است.

malcolam rinbal

مالکولم ترنبال نخست وزیر استرالیا از تاخیر صدور ویزا برای داو طلبان، در زمان اسکات موریسون وزیر اسبق مهاجرت استرالیا پشتبانی کرده است.

گزارش افشا شده دیپارتمانت مهاجرت استرالیا نشان می دهد که اسکات موریسون وزیر اسبق مهاجرت استرالیا در پی به تاخیر افتادن روند صدور ویزا برای صدها نفر از متقاضیان بوده است. در گزارش افشا شده، آمده است که موریسون، دستور انجام برنامه تاخیر در روند صدور ویزا برای متقاضیان را داده است. وی در این دستور گفته است که در صدور ویزا باید تعلل صورت گیرد تا مهلت درخواست ویزای متقاضیان، تمام شود. اما اسکات موریسون، دلیل این موضوع را تامین منافع امنیتی استرالیا عنوان کرده است. در همین حال، مالکولم ترنبال نیز از اسکات موریسون دفاع کرده و گفته است که در زمان وزارت او، جلو قایق های قاچاق به استرالیا گرفته شد. وی گفته است که استرالیا برای قاچاق چیان انسان پیام واضح دارد و هیچ گاه از سیاست های خود در قبال این مسئله، معذور نیست. وی هم چنان گفته است هرکسی که با قایق به استرالیا بیاید، اشتباه می کند.

در همین حال، بیل شورتن، رهبر آپوزیسیون استرالیا به خبرنگاران گفته است که از تمام جوانب این موضوع اطلاعی ندارد. اما وی گفته است که به سیاست های برگشت قایق های قاچاق ادامه خواهد داد.

این در حالی است که سازمان عفوبین الملل از سیاست های مهاجرتی دولت استرالیا انتقاد کرده و گفته است که دولت استرالیا پناهجویان را از یک اردوگاه جهنم مانند به جنهم دگر انتقال میدهد. بعد ۳۱ اکتوبر سال گذشته که پناهجویان به اجبار از اردوگاه مانوس به اردوگاه لورنگاو منتقل شدند، هم اکنون در تحدیدات امنتی به سر می برند.

منابع:

https://www.sbs.com.au/news/he-stopped-the-boats-pm-defends-morrison-over-visa-delay-accusation

http://www.jurist.org/paperchase/2018/02/amnesty-international-accuses-australia-of-continued-refugee-abuses-at-manus-island.php

https://citytoday.news/australia-moves-refugees-from-one-hell-to-another-amnesty/

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *