سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / یکی از تاجران در استرالیا گفته است که ۳۵۰۰۰ دالر برای ویزه کارماهر مصرف کرده است اما چیزی بدست نیاورده است.

یکی از تاجران در استرالیا گفته است که ۳۵۰۰۰ دالر برای ویزه کارماهر مصرف کرده است اما چیزی بدست نیاورده است.

nnmj

یکی از تاجران در بررسی های نیروی کار ماهر در استرالیا انتقاد کرده و گفته است که ۳۵۰۰۰ دالر مصرف کرده است اما چیزی بدست نیاورده است. باردوج یکی از تاجرانی است که برای اخذ ویزا در استخدام نیروی کار ماهر تا هنوز تلاش کرده و گفته است که تلاش های او تا هنوز کدام نتیجه در پی نداشته است. وی همراه با سیاست مداران برجسته استرالیا صحبت کرده و تلاش دارد که ویزای کار ماهر را برای شهروندان هند و پاکستان ترتیب دهد اما تا هنوز کدام نتیجه ای نگرفته است. این تاجر هم چنان گفته است که همراه با تونی ابوت نخست وزیر اسبق استرالیا و جناح های مختلف احذاب استرالیا دیدار داشته است تا برای مشتریان نیروی کار ماهر ویزه بگیرد، اما مشتریان اش را در حالت انتظار نگهداشته است. گفته شده است که تا چهار ماه دگر درخواست آنان مورد تائید قرار گیرد؛ اما در صورت رد درخواست، بازپرداخت کمی از بودجه که تا هنوز مصرف کرده اند، دریافت خواهند کرد.  

این در حالی است که پولیس تایلند یک قاچاقچی انسان را که کارگران غیرقانونی کامبوجی را به تایلند انتقال میداد، در ایالت بانتی مینچی دست گیر کرده است. براساس گذارشات وزارت مهاجرت تایلند، سالانه بیش از ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ کارگرغیرقانونی کامبوجی از تایلند اخراج می شوند.

منابع:

http://www.abc.net.au/news/2018-02-27/migration-business-investigated-for-alleged-visa-rip-off/9455358

https://www.rfa.org/english/news/laos/rescue-02282018165557.html

http://www.khmertimeskh.com/50110483/man-arrested-illegal-passage-thailand/

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۴۷۰۱۱۰۸C-15F7-4EAE-955F-31E1EB981596

رسیدن افراد غیرقانونی توسط قایق به استرالیا، صحت ندارد

روزنامه آنلاین “سینهالا” خبر جعلی در مورد قایق حامل از افراد غیرقانونی به استرالیا خبر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *