سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / سه تن در جریان عملیات نیروی مرزی استرالیا در گریفیت دستگیر شدند

سه تن در جریان عملیات نیروی مرزی استرالیا در گریفیت دستگیر شدند

Aus Police

نیروى مرزی استرالیا اعلام کرده است که سه نفر را به دلیل اقامت غیر قانونى در منطقه گریفیت در نیوساوت ولز دستگیر کرده و آنها را به بازداشتگاه مهاجرتى منتقل کرده اند. این دومین علمیات است که توسط نیروى مرزی استرالیا در آن منطقه انجام شده است که طی آن چندین تن از گارگران و کسبه کاران غیرقانونی دست گیر شده اند. پولیس مرزی اسرتالیا گفته است که در ۲۷ آپریل سال جاری، افسران حکم بازرسی در یک واحد  مسکونی در گریفیت را داده و اسنادی را که گفته می شود استخدام غیر قانونی است، پیدا کرده اند. یک مهاجر ۳۷ ساله هندی و همسر ۳۵ ساله اش در این عملیات که به طور غیرقانونی و بدون ویزای معتبر در استرالیا بودند، دست گیر شده و هر دو به بازداشتگاه منتقل شدند. جیمزکاپمن، فرمانده عملیات نیروی مزری استرالیا، گفته است که این فعالیت نشان دهنده تعهد نیروی مزری آن کشور به هدف جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی در استرالیا است.

این در حالی است که پولیس استرالیا برای دستگیری ورزشکاران فراری نیجریه نیز تلاش می کند. فدراسیون بازی های مشترک المنافع با کمیته المپیک نیجریه تماس گرفته و اطلاعات شخصی خود را در مورد ورزشکاران نیجریه که در طول و پس از بازی های مشترک المنافع در سال ۲۰۱۸ در استرالیا ناپدید شدند، دریافت کرده است.

منابع:

http://newsroom.border.gov.au/channels/Border-Operations-hidden-/releases/three-detained-during-abf-operation-in-griffith

http://www.punchng.com/australia-set-to-arrest-runaway-nigeria-athletes-officials/

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *