خانه / مهاجرت / محدودیت زمانی از سوی دولت استرالیا برای بازداشت مهاجران وجود نخواهد داشت

محدودیت زمانی از سوی دولت استرالیا برای بازداشت مهاجران وجود نخواهد داشت

arrest-27-1509082936

بیل شورتن، رهبرحزب کارگر استرالیا گفته است که دولت آینده، محدودیت زمانی را برای پناهجویان بازداشت شده در جزیره مانوس و نائورو، تعیین نخواهد کرد. حزب کارگر، در ماه جنوری سال جاری در مورد بازداشت مهاجران غیرقانونی در جزیره مانوس و نائورو در یک کنفرانس ملی، از دولت استرالیا خواست که مدت بازداشت مهاجران در خارج از استرالیا باید بیش از ۹۰ روز نباشد. او طی یک نشست خبری در بریزبن به خبرنگاران گفته است که معلوم نیست آیا دولت ترنبول از این طرح حمایت می کند یا خیر؛ اما مالکولم تنبول گفته است که حزب کارگر راه قاچاق انسان را باز می کند. وی گفته است که دولت استرالیا باید زیاد تلاش کند تا جلو قاچاق انسان را بگیرد تا مهاجران، با سرنوشت بازداشت نا محدود مواجه نگردند. اما شورتن اسرار داشته است که حزب کارگر راه قاچاق انسان را باز نخواهد کرد.

این در حالی است که یک روزنامه نگار هندی به جرم قاچاق روزنامه نگاران جعلی به استرالیا متهم شده است. راشش کومار در بازی کشور های مشترک المنافع در استرالیا به جرم جعل اسناد رسانه یی برای ۸ تن روزنامه نگار که در بازداشت گاه مهاجران انتقال یافته اند، متهم شده است. وی روز گذشته در دادگاه بریزبن دستگیر شده است. این متهم گفته است که برای پوشش اخبار انتخابات استرالیا آمده است. دادگاه گفته است که او یک فرم جعلی را تهیه کرده است و در صورت اعتراف به جرایم خود، به بیست زندان محکوم خواهد شد.

منابع:

http://www.dailymail.co.uk/wires/aap/article-5729811/No-limit-offshore-detention-Shorten.html#ixzz5FboegDHe

http://www.dailymail.co.uk/wires/aap/article-5729811/No-limit-offshore-detention-

https://www.oneindia.com/international/indian-journalist-arrested-for-smuggling-fake-journalists-into-australia-2694283.html

https://www.nzherald.co.nz/sport/news/article.cfm?c_id=4&objectid=12049666

https://www.9news.com.au/national/2018/05/11/10/41/alleged-games-smuggler-remains-in-custody

درباره ی admin

همچنین ببینید

EF271802-D845-4541-90BB-4D80ED6BA4A1

از اثر غرق شدن یک قایق حامل چندین مهاجر در آبهای مالزی و اندونزی ۱۸ تن هنوز نا پدید است

پس از آنکه یک قایق حامل ۴۴ مهاجر غیر قانونى که از اندونزی به سویمالزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *