سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / نیروی دریایی سریلانکا ۵ مهاجرغیر قانونی و ۲ قاچاقبر انسان را در آب های شمال سریلانکا، دستگیر کرده است

نیروی دریایی سریلانکا ۵ مهاجرغیر قانونی و ۲ قاچاقبر انسان را در آب های شمال سریلانکا، دستگیر کرده است

۴۸D8BFAE-FF86-4900-8BB2-4F57F913F800

۲ تن از قاچاقبران انسان که از طریق دریای هند وارد سریلانکا شده و مصروف فعالیتهاى قاچغاق بودند، به همراه یک گروه ۵ نفری از مهاجران غیرقانونی که شامل ۲ زن، ۲ مرد و یک کودک بودند، توسط نیروی دریایی سریلانکا دست گیر شده اند. افراد دستگیر شده در مرکز بازداشتکانکاسنتورای انتقال یافته و به آنها کمک های اولیه و سایر نیازهای پزشکی داده شده است. این مظنونین برای اقدام قانونی به زودى به دادگاه تحویل داده خواهند شد. پرسونل نیروی دریایی سریلانکا گفته اند که آنها را توسط یک عملیات در آب های شمال دست گیر کرده و به دادگاه معرفی خواهند کرد.

این در حالی است که مقامات مالزی،۱ جولای سال جاری را پایان مهلت اسکان افرادغیرقانونی در آن کشور گفته اند. مستفارعلی مدیر کل اداره مهاجرت مالیزی گفته است که تیم اداره مهاجرت برای جستجوی افراد غیرقانونی مصمم هستند تا امنیت کشور را از این طریق تامین نماید. وی گفته است که برنامه ثبت نام و مجوز کار برای افراد غیرقانونی از ۱۵ فبروری ۲۰۱۶ آغاز گردیده و تا ۱ جولای سال جاری باید در سراسر مالیزی اجرا شود.

منابع:

http://www.colombopage.com/archive_18A/Jun03_1528046712CH.php

https://www.thestar.com.my/news/nation/2018/06/02/new-operation-to-flush-out-illegal-immigrants-on-july-1/#vc1ovCULUg8wud5o.99

درباره ی admin

همچنین ببینید

B16A342F-9F97-432C-901F-A305CCAD8AAA

دولت استرالیا بازداشتگاه پناهجویان در جزیره کریسمس را بسته است

پس از ۱۰ سال دولت فدرال استرالیا تعطیلی مرکز بازداشتگاهی ویژه نگهداری از پناهجویان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *