سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / پاپواگینه نو و استرالیا توافقنامه همکاری مشترک را در خصوص مهاجرت، امضا می کنند

پاپواگینه نو و استرالیا توافقنامه همکاری مشترک را در خصوص مهاجرت، امضا می کنند

 ۴۲E75A89-C4F8-414F-ADE4-1BCE14FDC91A

اداره مهاجرت و شهروندی پاپواگینه نو اعلام کرده است که امضای توافقنامه همکاری با اداره امور داخلی استرالیا در خصوص مهاجرت، باعث روابط طولانی در امور مهاجرت میان دو کشور خواهد شد. سلومن کانتا مسول اداره مهاجرت پاپواگینه نو، توافقنامه همکاری در خصوص مهاجرت را میان پاپواگینه نو و استرالیا برای مبارزه با جنایات و قاچاق انسان و تهدیدات افراطیت، حیاتی خوانده است.

در همین حال، جولیان برنسبید، وکیل حقوق بشر گفته است که استرالیا بدترین رفتار را با پناهجویان دارد. وی گفته است که استرالیا باید از اردونیاد بگیرد که بهترین کار را برای مهاجران سوریه انجام میدهد. وی طی سفری به کشور های غربی در خصوص رفتار کشور ها با پناهجویان گفته است که پناهجویان وقتی به استرالیا می آیند باید همانند انسان با آنان رفتار شود. این گفته ها در حالی مطرح می شود که گیلان ترایگس، کمیشنر اسبق حقوق بشر نیر بر رفتار انسانی استرالیا با پناهجویان تاکید کرده بود.  

این در حالی است که میزان مهاجرت به استرالیا با تاییدیه ویزای کار ماهر، کاهش یافته است. برنامه سال مالی استرالیا در خصوص ویزای حمایتی برای کارگران ماهر، از ۱۹۰۰۰۰ به ۲۵۰۰۰ کاهش یافته است. این میزان در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به ۱۸۳۰۰۰ میرسید که در سالهای پسینبه صورت چشم گیر کاهش یافته است. آمار های منتشر شده نشان میدهد که در سالهای ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۷ به تعداد ۱۵۶ هزار ویزا توسط برنامه حمایت،اعطا شده است که کمترین میزان در هفت سال گذشته بوده است.

منابع: 

http://news.pngfacts.com/2018/06/png-immigration-signs-joint-cooperation.html

https://www.theaustralian.com.au/national-affairs/julian-burnside-says-australia-worst-in-the-west-for-asylumseekers/news-story/569588d449817013cabccb4d807eb688

https://www.theguardian.com/australia-news/2018/jun/13/australias-immigration-rate-to-fall-again-as-work-visa-approvals-drop

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *