سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / ۴۰ مهاجر غیرقانونی توسط نیروی مرزی تایلند، دستگیر شدند

۴۰ مهاجر غیرقانونی توسط نیروی مرزی تایلند، دستگیر شدند

 

۶۳۵۸۴۹۰۳۳۶۰۲۶۸۶۹۳۷یک روزنامه در بانگکوک گزارش داده است که نیروهای تایلندی ۴۰ مهاجر غیرقانونی میانمار را که بسوی مالزی می رفنتند در کنار یک بزرگراه در یکی از ولایت های تایلند، دستگیر کرده اند. منبع گفته است که سربازان ارتش سلطنتی تایلند همچنین راننده های سه تیلر را به جرم انتقال غیرقانونی مهاجران میانمار، دست گیر کرده اند. راننده ها اعتراف کرده که در بدل ۲۰۰۰ بایت آنها را از مرز های نزدیک کاستاونگ سوار تیلر های شان کرده اند. در گذارش آمده است که در میان بازداشت شدگان، ۳۴ مرد و ۶ زن بودند که در مسیر چمفون دست گیر شده اند. مسیر نهایی آنها مالیزیا گفته شده است.

این در حالی است که هفته گذشته دولت استرالیا تصمیم داشت یک خانواده پناهجوی سریلانکایی را که در شهر کوئینزلند زندگى میکردند، بدلیل اینکه یک روز از صلاحیت ویزاى حمایتی آنها گذشته بود اخراج کند؛ اما دو تن از اعضای این خانواده ، یک دستور العمل ۱۱ ساعته برای جلوگیری از اخراجشان در یافت کردند. این خانواده همراه با دو دختر جوان متولد استرالیا از ماه مارچ در بازداشت گاه مهاجرت در ملبورن بسر می بردند. نیروی مرزی استرالیا به انها گفته بود که انها باید اخراج شوند. اما شهروندان کوینزلند از پیترداتون خواسته است که خانواده های پناهجو را اخراج نکند. برنارد مورفی ریس دادگاه کوینرلند، دوشنبه گذشته، پیشنهاد اقامت پریا را در استرالیا رد کرده و گفته است که این پیشنهاد باید ارزیابی شود.

منابع:

https://www.mmtimes.com/news/thais-arrest-40-migrants-bound-employment-malaysia.html

https://www.theguardian.com/australia-news/2018/jun/26/tamil-family-members-win-injunction-to-prevent-deportation-to-sri-lanka

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *