سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / استرالیا پناهجویان را از دست رسی به خدمات اساسی محروم می سازد

استرالیا پناهجویان را از دست رسی به خدمات اساسی محروم می سازد

c1_1495782_180702045443_620x413

در تازه ترین گذارش از سیاست های “قلمرو سرمایه استرالیا” آمده است که، سرویس های اساسی برای پناهندگان در استرالیا حدف می شود. این گذارش توسط پروژه حمایت از آزادی در ایالت ویکتوریا منتشر شده که در آن به سه حوزه ای آموزش، صحت و مسکن بیشتر توجه دارد. جولیاوالاس تهیه کننده این گذارش گفته است که این سیاست بدترین روش در خدمات مسکن محسوب می شود که معیار های واجد شرایط بودن در دست رسی به آن باید ساکنان دایمی استرالیا باشند. وی گفته است که استرالیا در قلمرو سرمایه خود عقب مانده و آن عده از پناهندگانی که با ویزای موقت به سر می برند یا بدنبال پناهندگی هستند، از این خدمات حذف می شوند. وی گفته است که آن عده از پناهندگانی که با ویزای موقت به استرالیا امده یا بدنبال پناهندگی هستند، در استثنای ظاهری قرار دارند که فقط می توانند توسط برنامه حمایت، مسکن به اجاره بگیرند.  

این در حالی است که دولت سلطنتی تایلند به کارگران غیرقانونی اجازه کار نمی دهد. پس ازختم ثبت نام کارگران غیرقانونی و اعطای جواز کار به آنان که روز شنبه به اتمام رسید؛ اما پولیس تایلند در اسراسر آن کشور سرکوب کارگران غیرقانونی را آغاز کرده است. آدول سانینگ کیکو، وزیر کار تایلند گفته است که ۱۱۳ تن از آفیسران و پولیس تایلند موظف گشته اند که پس ختم ثبت نام کارگران غیرقانونی، کارگران بدون ثبت نام را سرکوب کنند. وی گفته است که از این پس تنها کسانی می توانند در تایلند کار کنند که ثبت نام کرده و کارت موقت دارند.

منابع:

https://www.canberratimes.com.au/national/act/act-excluding-asylum-seekers-from-accessing-essential-services-report-20180701-p4zoue.html

https://www.bangkokpost.com/news/general/1495782/cops-crack-down-on-illegal-migrants

http://www.nationmultimedia.com/detail/breakingnews/30349040

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *