سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / یک مرکز جدید مبارزه با استثمار کارگران مهاجر در استرالیا، تحت کار است

یک مرکز جدید مبارزه با استثمار کارگران مهاجر در استرالیا، تحت کار است

۲

طرح یک مرکز جدید برای مبارزه با استثمار مهاجران در استرالیا، در حالی تحت کار است که استثمار کارگران به صورت وسیع در صنایع آن کشور وجود داشته است. مرکز آژانس ملبورن در ماه اوت سال روان میلادی به صورت رسمی باز خواهد شد و به کارگران در مورد ویزاهای موقت و دائمی، آموزش و اطلاع رسانی در مورد حقوق کار، همکاری خواهد کرد. مت کونکل، مسول مرکز کارگران مهاجر، به گاردین استرالیا گفته است که استثمار کارگران، یکی از بزرگترین مسئله معافیت است. وی هم چنان گفته است که دستمزد ۱۱ دالر یا ۸ دالر در یک ساعت برای کارگران، به عنوان یک نرخ ثابت است؛ اما در بعضی موارد، کارگران نمی دانند که این نرخ، از بین رفته و در موارد دیگر، آنها نمی دانند که چه تغیراتی در ان وارد شده است.

این در حالی است که حدود ۲۱ مهاجر غیرقانونی شامل دو زن در سریلانکا، توسط نیروی دریایی آن کشور در آب های کلمبو دستگیر شدند. دینش باندرا، سخنگوی نیروی دریایی سریلانکا گفته است که نیروی دریایی آن کشور شب گذشته ۲۱ مهاجر غیرقانونی را دستگیر کرده است که به پلیس بندر کلمبو تحویل داده خواهند شد. اما هنوز مشخص نشده این افراد از کدام کشورها هستند.

منابع:

https://www.theguardian.com/australia-news/2018/aug/05/the-big-one-is-underpayment-new-centre-fights-migrant-workers-exploitation

http://www.dailymirror.lk/article/-SL-illegal-immigrants-arrested-153640.html

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *