سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / دولت استرالیا پناهجویان سریلانکا را اخراج کرده است

دولت استرالیا پناهجویان سریلانکا را اخراج کرده است

۰۰۳۱۹F20-2893-4B91-9BAF-ECA34A4FC965

روزنامه گاردین استرالیا گزارش داده است که دولت استرالیا ضمن احترام به قوانین بین المللی، برنامه اخراج پناهجویان را ادامه میدهد. در گزارش آمده است که روز سه شنبه ۱۲ تن از پناهجویان سریلانکا از استرالیا اخراج شده اند. گفته شده که بعضی از آنان بیش از شش سال در زندان های استرالیا بازداشت شده بودند. این پناهجویان از سراسر بازداشت گاه های استرالیا، ابتدا به ایالت پرت آورده شده و از همانجا جا به سریلانکا پرواز کرده اند.  

این در حالی است که دکتوران گفته اند: یک پناهنده ۱۲ ساله ای که تلاش های خودکشی مکرر را در نائورو انجام داده است، اگر از این جزیره خارج نشود، جان میدهد“. دکتوران گفته اند که اختلال روانی و افسردگی بر این کودک ۱۲ ساله تاثیر گذاشته و هم اکنون هیچ چیز نمی خورد. گفته شده که این کودک بار ها دست به خودکشی زده است که یک بار می خواست خود را آتش بزند. پزشکان گفته اند در صورتی که کدام توجهی به این طفل نشود، خطر اورا بیشتر تحدید می کند و امکان دارد که از اثر سوء تغذی جان دهد.

منابع:

http://zeenews.india.com/world/sri-lankan-asylum-seekers-forcibly-deported-from-australia-2140202.html

https://www.theguardian.com/australia-news/2018/sep/12/suicidal-12-year-old-refugee-on-nauru-will-die-if-not-removed-doctors-say

درباره ی admin

همچنین ببینید

۶۶۵۵۳۲۵۸-FE92-4805-B840-E08A082021C7

پیترداتون گفته است که به خانواده های کودکان بیمار که به استرالیا منتقل شده اند، اجازه اقامت دایمی داده نمی شود

پیتر داتون، وزیر امور داخله استرالیا گفته است که ده ها تن از کودکان پناهنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *