سرخط خبرها
خانه / مهاجرت / استرالیا ظرفیت عملیات مرزی خود را برای توقف قایق های قاچاق انسان، افزایش داده است

استرالیا ظرفیت عملیات مرزی خود را برای توقف قایق های قاچاق انسان، افزایش داده است

۸۰B4B910-290C-4771-A754-B97C40DA797C

فرمانده نیروی مرزی استرالیا گفته است که ظرفیت عملیات مرزی اش را افزایش داده  است. این فرمانده، گفته است که قوای بحری و هوایی استرالیا مساعی شانرا افزوده است تا مطمئین شوند که هر کشتی مشکوک را که در قلمرو آن کشور نزدیک شود، کشف کرده و متوقف بسازد. استرالیا در عملیات سرحدات مرزی خود و مقابله با قاچاق انسان جدی است؛ وی هم چنان گفته است که به دروغ های قاچاق انسان باور نکنید. هرکسی که توسط کشتی های قاچاق به استرالیا بیاید، در آن کشور ساکن نخواهد شد!

این در حالی است که جایزه توقف قایق های قاچاق انسان توسط اسکات موریسون در رسانه ها خبر ساز شده است. این جایزه به شکل کشتی ماهی گیری است که روی آن نوشته است “من این ها را متوقف کردم” اشاره به کشتی های قاچاق انسان از اندونزی به استرالیا دارد که توسط اسکات موریسون متوقف شده اند. نخست وزیر استرالیا گفته است که این هدیه را هنگامی که وزیر مهاجرت استرالیا بود، دریافت کرده و آنرا در دفترش نگهداشته است. اما او یاد آور نشده است که خودش به کسی از این نوع هدیه داده است. رومن کوادلیگ، فرمانده اسبق نیروی دریایی استرالیا مدعی است که اسکات مویسون، هدیه مشابه در زمان وزارت اش به او داده است. وی گفته است که این کتیبه کمی متفاوت است و امضای اسکات موریسون را نیز دارد.

منابع:

Video- https://www.youtube.com/watch?v=exQ7guIUWUo&list=PLAGur7-GAVv8xo8v_xjfa4fEaKEssCaiv&index=5

https://www.theguardian.com/australia-news/2018/sep/22/we-stopped-these-roman-quaedvlieg-says-scott-morrison-gave-him-boat-trophy

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

۹۲A19780-850F-44C5-B127-7F333C0E889A

مقامات مهاجرت تایلند گفته اند که بیش از ۵۰۰ مهاجر غیرقانونی را در آن کشور بازداشت کرده اند

وزارت مهاجرت تایلند به روزنامه خاساد گفته است که صدها تن از خارجیها در تایلند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *